Blog > Komentarze do wpisu

The Green Goose Theatre of 21st century

Dziś zapraszamy na okrągła, 64. premierę. Z tej wyjątkowej okazji (a także ponieważ i tak kluczowa część tekstu nie jest po polsku) przygotowaliśmy również wersję w pełni anglojęzyczną (złośliwi twierdzą, że informatycy używają tylko tego języka, ale my nie jesteśmy złośliwi).

W sumie to chyba fajnie byłoby zobaczyć to na scenie....

gg64

Przypominamy, że na publikację oczekuje tekst #65, a na ukończenie tekst #66. Pewnie powinien tu być link do spisu, ale kto by się bawił w jego dodawanie?
Gorąco pozdrawiamy ewentualnych fanów i zdradzamy, że tak naprawdę, Autor ciągle jeszcze jest na wolności.

Chcemy zaznaczyć, że poprzedni spektakl (#63) nie miał nic wspólnego z dyskusjami wokół reformy sądownictwa. Powstał znacznie wcześniej i tylko przypadkowo premiera zbiegła się w czasie z wątkami politycznymi, a nawiązanie do "sądu" (podobnie jak wszystkie inne elementy wspomnianej sztuki) było właściwie zupełnie przypadkowe. Zielona Gęś XXI wieku nie wchodzi w tematy polityczne. Co najwyżej politycy mogą czasem wchodzić w tematy, które porusza Teatrzyk.

-prezes QooQK inc.


Below it the first English play in the history of modern Green Goose:

gg64_enThank you very much! We hope the Author will save his freedom and the Green Goose Theatre of 21st century will last.

- CEO of Kukółeczka Kuka Intercorporation

czwartek, 03 sierpnia 2017, qq.inc

Polecane wpisy